Uudised
Väljakute hinnad
Turniirid
Väljaku broneerimine
Tennise reeglid
Sõbrad
Galerii
Kontakt
Uus galerii
PÜRAMIID

BRONEERI VÄLJAK
Väljaku broneerimine

Broneeri väljakud siin

Broneerimise juhend

Kõik meie klubiliikmed on juba registreeritud selles süsteemis kasutajaks, kus kasutajanimeks on teie email. Kui ei ole meie klubi liige, siis vajuta link "Registreeru".
 
Selleks, et saada endale parool sisselogimiseks, palun klõpsake lingil "Unustasid parooli?", sisestage sinna emaili aadress ja kui süsteem leiab teid andmebaasist, siis saadab teile parooli. 
Kui logite sisse, siis parooli saab muuta "Minu konto" all, uus parool saadetakse samuti teie e-posti aadressile.
 
Ülemises menüüs punkti "Broneerimised" all saab broneerida aegu. 
Vabad ajad on valget värvi, kui klõpsate nendel lahtritel kas hiire vasaku nupuga või näpuga (kui kasutad nutitelefoni või tahvelarvutit), siis saab  rippmenüüst valida ajavahemiku (1 t, 1.5 t või 2 t).
Avanevas aknas on broneerimise andmed juba eeltäidetud, saate lisada ka oma kommentaari.
Vajutage "Broneeri" ja ongi broneeritud. Oma broneeringut näete kohe tabelis, seal onteie  nimi peal. Kui broneeringu peal klõpsata hiirega/näpuga, siis saab seda bronni muuta või kustutada.
 
  • Kui muudate ja valid teise aja, mis kattub kellegi teise bronniga või on väljakute lahtiolekuajast väljaspool, siis süsteem ei luba broneerida.
  • Kustutada saab kõiki oma broneeringuid (tulevikus ikka), aga kui kustutate püsibroneeringu aja, mis algab järgmise 24 t jooksul, siis süsteemi jääb märge ja kui seda aega ei broneeri keegi teine, siis selle aja eest esitatakse pärast arve.
"Minu konto" all saab vaadata kõiki oma broneeringuid minevikus/tulevikus. Samas saab ka vaadata kõiki omad makseid - kui lähete Rabarberisse maksma, siis see info salvestatakse süsteemi.
 
Vaikimisi saab süsteemis ainult vaadata, kas aeg on vaba või mitte, ei saa vaadata, kes broneeris. "Minu konto" all on olemas linnuke - "Kas soovid, et sinu nimi oleks nähtav broneeringutel?" Kui valite selle ja salvestate, siis kõik näevad nimeliselt teie broneeringuid. Kui enam ei soovi, etteised teie broneeringuid  näeksid, siis võtke linnuke maha ja salvestage. Vaikimisi nime ei näidata.

Üldjoontes töötab süsteem samamoodi nagu kõik teised broneerimissüsteemid erinevates tennisekeskustes, aga kui tekivad küsimused, siis andke teada Katrinile. 

Kuna uus broneerimissüsteem sai valmis viimasel hetkel, siis palun kannatust, kui mingi probleem või viga tekib - parandame nii kiiresti kui võimalik! Kindlasti ka andke Katrinile teada, kui tekib viga, ei saa emaili või ei saa broneerida mingil põhjusel.

Tartu Akadeemiline Tenniseklubi │ Baeri 6, Tartu 51005│ Tel: 50 47 809

 

 
Art Media CMS