TARTU AKADEEMILISE TENNISEKLUBI SÕPRUSKOHTUMISED
Viljandi tenniseklubi Fellin
26.12.2009 Viljandi tennisehallis
12.09.2010 Viljandi välisväljakutel
09.08.2014 Viljandis Viljandi-TATK 10:14 (kapten Üllar Kaljuste)
14.06.2015 Toomel TATK-Viljandi 36:26 (kapten Rain Puhk)
11.06.2016 Viljandis Viljandi-TATK 27:15 (kapten Rain Puhk)
18.06.2017 Toomel TATK-Viljandi 26:25 (kapten Eva-Mari Luts)
11.08.2018 Viljandis Viljandi-TATK 26:22 (kapten Eva-Mari Luts)
07.07.2019 Toomel ja Veerikul TATK-Viljandi 29:11 (kapten Eva-Mari Luts)
11.07.2020 Viljandis Viljandi-TATK 17:18 (kapten Tiia Teesalu)
10.07.2021 Toomel TATK-Viljandi 22:16 (kapten Tiia Teesalu)
04.06.2022 Viljandis Viljandi-TATK 16:17 (kaptenid Tiia Teesalu ja Reet Ainsoo)
10.06.2023 Toomel TATK-Viljandi 26:14 (kaptenid Tiia Teesalu ja Reet Ainsoo)
Naistepäeva turniir
Osalevad: TC Reval Ladies (Tallinn), Tartu Akadeemiline Tenniseklubi ja Pärnu Tennisehalli Klubi; 2019. a liitus Tenniseklubi Fellin (Viljandi)
Nelja Klubi Meeskondlik Tenniseturniir
2012 (kapten Paavo Soodla)
16.‒17.02.2013 Pärnu tennisekeskuses; Tartu, Pärnu, Rakvere, Tallinn (XO); võitis Tartu (kapten Paavo Soodla)
2014; Tartu, Pärnu, Rakvere, Tallinn (XO); võitis Tartu (kapten Paavo Soodla)
07.‒08.02.2015 Pärnu tennisekeskuses; Tartu, Pärnu, Rakvere, Viljandi; võitis Pärnu (kapten Paavo Soodla)
06.‒07.02.2016 Pärnu tennisekeskuses; Tartu, Pärnu, Rakvere, Viljandi; võitis Tartu (kapten Marko Kaldvee)
29.02.2020 (16. kord) Pärnu tennisekeskuses; Tartu, Pärnu, Rakvere, Viljandi; võitis Tartu (kapten Marko Kaldvee)
Tenniseklubi Pallas
23.03.2013 Tallinnas Pallas-TATK ?:? (kapten Rauno Parv)
14.07.2013 Toomel TATK-Pallas 13:3 (kapten Eva-Mari Luts)
05.04.2014 Tallinnas Pallas-TATK 10:6 (kapten Rauno Parv)
20.06.2014 Tähtveres (vihma tõttu) ja Toomel TATK-Pallas 12:4 (kapten Maria Hallik)
19.07.2015 Toomel TATK-Pallas 9:7 (kapten Maria Hallik)
13.02.2016 Tallinnas Pallas-TATK 9:7 (kapten Maria Hallik)
14.08.2016 Tähtveres (vihma tõttu) TATK-Pallas 9:7 (kapten Maria Hallik)
08.04.2017 Tallinnas Pallas-TATK 11:5 (kapten Maria Hallik)
14.07.2017 Tallinnas Pallas-TATK ? : ? (kapten ?)
21.10.2017 Veerikul TATK-Pallas 10:6 (kapten Maria Hallik)
Kadrioru Tenniseklubi
Võru tenniseklubi VSOP
Tampere tenniseklubi (Soome)
Adaži tenniseklubi (Läti)
Infinity tenniseklubi
2017 Veerikul
07.06.2020 Toomel TATK-Infinity 223:157 (geimid) (kapten Lea Puhk)
20.01.2024 Laagri tennisekeskuses Infinity-TATK 6:14 (kapten Terje Arro)
Hiiumaa Tenniseklubi
04.09.2021 Toomel TATK-Hiiumaa 12:4 (kapten Katrin Liivamägi)
20.11.2021 Kärdlas Hiiumaa-TATK 5:13 (kapten Katrin Liivamägi)
03.09.2022 Toomel TATK-Hiiumaa 33:14 (kaptenid Katrin Liivamägi ja Raivo Valk)
13.05.2023 Kärdlas Hiiumaa-TATK 14:2 (kaptenid Katrin Liivamägi ja Raivo Valk)
02.09.2023 Toomel TATK-Hiiumaa 9:28 (kaptenid Katrin Liivamägi ja Raivo Valk)
10.02.2024 Kärdlas Hiiumaa-TATK 13:3 (kaptenid Katrin Liivamägi ja Raivo Valk)
Haapsalu Tenniseklubi
05.02.2022 Veerikul TATK-Haapsalu 11:5 (kaptenid Kristi ja Kalmer Lain)
15.07.2023 Haapsalus Haapsalu-TATK 8:8 (setid 17:20) (kaptenid Kristi ja Kalmer Lain)