Tel 503 2238
Väljakute broneerimine
Väljakute broneerimine
Tel   503 2238
E-R   8.00-23.00
L-P   8.00-22.00

Liikmed

1. Agnes Luhakooder
2. Ago Kubpart
3. Ahti Rattasep
4. Aivar Kallam
5. Aivar Soonberg
6. Alar Aab
7. Allan Moor
8. Allan Valgerist
9. Ana Rebane
10. Andres Kokk
11. Andres Ottender
12. Andres Pedjak
13. Andres Valgerist
14. Andrus Allikvee
15. Anna Sander - auliige
16. Anneli Parisalu-Dembovski
17. Anneli Puhk
18. Anto Ili - auliige
19. Ants Kippasto
20. Anu Ansip
21. Anu Marrandi
22. Anu Sisask
23. Artur Sinilill
24. Arvi Rohuniit
25. Arvo Pattak - auliige
26. Arvo Raudsepp
27. Ave Pettai
28. Ave Sei
29. Avo Roosma - auliige
30. Christel Blaubrük
31. Elena Soonberg
32. Ene Ergma - auliige
33. Ergo Mõttus
34. Erki Piir
35. Erkki Leego - juhatuse liige
36. Erkki Mäeorg
37. Erliko Parisalu
38. Eva Mägi
39. Eva Peedimaa - juhatuse liige
40. Eva-Mari Luts
41. Eve Mägi
42. Eve Moor
43. Evelin Peda
44. Grete Helena Roose
45. Harri Värv
46. Heiki Laantee
47. Heli Soome
48. Helle Hein
49. Helle-Mari Märtson
50. Henn Kampus
51. Henri Busch
52. Igor Farhutdinov
53. Imre Villmann
54. Indrek Lüüs
55. Indrek Mutso
56. Inge Lausing
57. Ivar Kuusik
58. Ivo Raudjärv
59. Jaak Jaagus
60. Jaan Rosental
61. Jaanika Kaljuvee
62. Jaanus Pillmann
63. Jane Klavan
64. Janne Unt
65. Jevgeni Smirnov
66. Juhan Kolk
67. Juhan Peedimaa
68. Juhan Telgmaa
69. Juho Kirs
70. Jüri Pertmann - juhatuse liige
71. Kadiliina Kuusik
72. Kadri Vare
73. Kai Uudeküll - juhatuse liige
74. Kaido Metsa
75. Kaimar Mölder
76. Kairi Puur
77. Kalev Roosiväli
78. Kaljo Preem - auliige
79. Kalmer Lain
80. Karin Alavere
81. Kärt Laarman
82. Kaspar Kokk
83. Katre Maasalu
84. Katrin Liivamägi
85. Katrin Maask
86. Kersti Kraas
87. Kertu Lääts
88. Kertu Punger
89. Kirsti Kuhi
90. Kristel Taru
91. Kristi Aavakivi
92. Kristina Ipits
93. Kristjan Vassil
94. Laivi Pilt
95. Lauri Juhan Liivamägi
96. Lea Meidla
97. Lea Puhk
98. Leelo Rivis
99. Lehti Pilt
100. Lembit Tomikas
101. Leonid Tsyrulnikov
102. Liis Pruusapuu
103. Liis Voitka
104. Liisa Põllumaa
105. Liisi Paloviir
106. Liivar Kongi
107. Maarja Värv
108. Maie Tomikas
109. Maire Veersalu
110. Marge Tammiste
111. Margit Sutrop
112. Margus Ader
113. Margus Kask
114. Margus Viigimaa
115. Maria Hallik - juhatuse liige
116. Marian Kund
117. Maris Oll
118. Mark Braschinsky
119. Marko Kaldvee
120. Marko Paabumets
121. Mart Kivastik
122. Mart Mägi
123. Mart Noorma
124. Mart Polakene
125. Mart Siliksaar
126. Martin Karis
127. Mauri Mardisalu
128. Meelis Birk
129. Meelis Eelmäe
130. Meelis Karro
131. Meelis Kibuspuu
132. Meelis Leesik
133. Mereli Kivi
134. Merilin Kiis
135. Merle Liivak
136. Merli Aksen
137. Merlin Müür
138. Monika Kubpart
139. Oliver Helm
140. Pait Teesalu
141. Pärt Ruttas
142. Paul Hallik
143. Peep Päädam
144. Peeter Kukk
145. Peeter Lokko
146. Peeter Oja
147. Piret Kitsing
148. Piret Pallo
149. Piret Ploom
150. Piret Rattasep
151. Piret Reichmann
152. Priit Saluri
153. Rain Puhk
154. Rain Sirk
155. Rait Rohumägi
156. Raivo Valk - juhatuse liige
157. Ranno Treial - juhatuse liige
158. Rauno Parv
159. Reeli Torn-Leesik
160. Reet Ainsoo
161. Rein Must
162. Rene Liivamägi
163. Robert Mirzojev
164. Romet Puhk
165. Ruudo Annus
166. Sulev Haldre
167. Sulev Rais
168. Sulev Savva
169. Sünne Peterson
170. Sven Vismann
171. Taavi Treier
172. Taivi Mutso
173. Taivo Täht
174. Talvi Mõttus
175. Tarmo Kajandi
176. Tarmo Punger
177. Tauri Sokk
178. Tiia Teesalu - juhatuse liige
179. Tiina Kirsimägi
180. Tiina Must
181. Tiit Raud
182. Tiiu Allikvee
183. Tiiu Märtson
184. Tõnis Örd
185. Tõnu Meidla
186. Tõnu Rüütel
187. Toomas Arike
188. Toomas Karu - auliige
189. Toomas Liivamägi - juhatuse liige
190. Toomas Mäekala
191. Toomas Savi - auliige
192. Toomas Siigur
193. Ulla Meeri Liivamägi
194. Üllar Kaljuste
195. Ülle Kirsimägi
196. Uno Ainsoo
197. Urmas Tillisson
198. Veljo Ipits
199. Vitali Petrov

Turniirid

18.07 - 19.07
Seenioride paaristurniir
Seenioride paaristurniir Tartus Toomeorus 18.-19. juulil 2020
TATS-TATK

19.07
Vilistlasturniir Käärikul


25.07
Klubi MV segapaarismängus
TATS-TATK

08.08
Küüslaugu tenniseturniir
TATS-TATK

22.08 - 23.08
Sõpruskohtumine TATK-TATS
TATS-TATK

27.08
Ambitsioonikate Amatööride Neljapäevak
TATS-TATK

31.08
Mitmekuine turniir 2020 üksik- ja paarismängus
Mängud toimuvad 01.06.-31.08.2020. Võistlus toimub kõikides võistlusgruppides. Parimatele karikad ja auhinnad.
TATS-TATK

06.09
Goldtime mitmekuine segapaaristurniir
TATS-TATK

11.09
Klubitennise kaptenid


Uudised