Tel 503 2238
Väljakute broneerimine
Väljakute broneerimine
Tel   503 2238
E-R   8.00-23.00
L-P   8.00-22.00

Liikmed

1. Agnes Luhakooder
2. Ago Kubpart
3. Ahti Paltseri
4. Ahti Rattasep
5. Aivar Kallam
6. Aivar Soonberg
7. Alar Aab
8. Allan Valgerist
9. Ana Rebane
10. Andres Kokk
11. Andres Ottender
12. Andres Pedjak
13. Andres Salusaar
14. Andrus Allikvee
15. Anna Sander - auliige
16. Anneli Parisalu-Dembovski
17. Anneli Puhk
18. Anto Ili - auliige
19. Ants Kippasto
20. Anu Ansip
21. Anu Marrandi
22. Anu Sisask
23. Artur Sinilill
24. Arvi Rohuniit
25. Arvo Pattak - auliige
26. Arvo Raudsepp
27. Ave Pettai
28. Ave Sei
29. Carmen Kartau
30. Elena Soonberg
31. Ene Ergma - auliige
32. Ergo Mõttus
33. Erki Piir
34. Erkki Leego - juhatuse liige
35. Erkki Mäeorg
36. Erliko Parisalu
37. Eva Mägi
38. Eva Peedimaa
39. Eva-Mari Luts
40. Eve Mägi
41. Eve Moor
42. Evelin Peda
43. Grete Helena Roose
44. Harri Värv
45. Heiki Laantee
46. Heli Soome
47. Helle Hein
48. Helle-Mari Märtson
49. Henn Kampus
50. Henri Busch
51. Igor Farhutdinov
52. Imbi Pärs
53. Imre Villmann - juhatuse liige
54. Indrek Lüüs
55. Indrek Mutso
56. Inge Lausing
57. Ivar Kuusik
58. Ivo Adamka
59. Ivo Raudjärv
60. Jaak Jaagus
61. Jaak Teppan
62. Jaan Rosental - juhatuse liige
63. Jaanika Kaljuvee
64. Jaanus Pillmann
65. Jane Klavan
66. Janne Unt
67. Jevgeni Smirnov
68. Juhan Kolk
69. Juhan Peedimaa
70. Juhan Telgmaa
71. Juho Kirs
72. Jüri Pertmann - juhatuse liige
73. Kadiliina Kuusik
74. Kadri Vare
75. Kai Uudeküll - juhatuse liige
76. Kaido Arro
77. Kaido Metsa
78. Kaimar Mölder
79. Kairi Puur
80. Kalev Roosiväli
81. Kalmer Lain - juhatuse liige
82. Karin Alavere
83. Kärt Laarman
84. Kaspar Kokk
85. Katre Kandimaa
86. Katre Maasalu
87. Katri Härmoja
88. Katrin Liivamägi
89. Katrin Maask
90. Kersti Kraas
91. Kertu Lääts
92. Kertu Punger
93. Kirsti Kuhi
94. Kristel Taru
95. Kristi Lain
96. Kristina Ipits
97. Kristjan Vassil
98. Laivi Pilt
99. Lauri Juhan Liivamägi
100. Lea Meidla
101. Lea Puhk
102. Leelo Rivis
103. Leelo Saar
104. Lehti Pilt
105. Lembit Tomikas
106. Leonid Tsyrulnikov
107. Liis Pruusapuu
108. Liis Voitka
109. Liisa Põllumaa
110. Liisi Paloviir
111. Liivar Kongi
112. Maanus Magerin
113. Maarja Ainsoo
114. Maarja Värv
115. Maie Tomikas
116. Maire Veersalu
117. Mait Käbin
118. Marge Tammiste
119. Margit Sutrop
120. Margus Ader
121. Margus Kartau
122. Margus Kask
123. Margus Viigimaa
124. Mari Peetsalu
125. Maria Hallik
126. Marian Kund
127. Maris Oll
128. Mark Braschinsky
129. Marko Kaldvee
130. Marko Paabumets
131. Mart Kivastik
132. Mart Mägi
133. Mart Noorma
134. Mart Polakene
135. Mart Siliksaar
136. Martin Karis - auliige
137. Martin Oja
138. Mauri Mardisalu
139. Meelis Birk
140. Meelis Karro
141. Meelis Kibuspuu
142. Meelis Leesik
143. Mereli Kivi - juhatuse liige
144. Merilin Kiis
145. Merle Liivak
146. Merlin Müür - juhatuse liige
147. Monika Kubpart
148. Oliver Helm
149. Paavo Soodla
150. Pait Teesalu
151. Pärt Ruttas
152. Paul Hallik
153. Peep Päädam
154. Peeter Kukk
155. Peeter Lokko
156. Peeter Oja
157. Piret Kitsing
158. Piret Ploom
159. Piret Rattasep
160. Piret Reichmann
161. Piret Taal
162. Priit Saluri
163. Rain Sirk
164. Rait Rohumägi
165. Raivo Valk
166. Ranno Treial
167. Raul Mürk
168. Rauno Parv
169. Reeli Torn-Leesik
170. Reet Ainsoo
171. Rein Must
172. Rene Liivamägi
173. Robert Mirzo
174. Romet Puhk
175. Sulev Haldre
176. Sulev Rais
177. Sulev Savva
178. Sünne Peterson
179. Sven Vismann
180. Taavi Pae
181. Taavi Sepp
182. Taavi Treier
183. Taivi Mutso
184. Taivo Täht - auliige
185. Talvi Mõttus
186. Tarmo Punger
187. Tauri Sokk
188. Terje Arro
189. Tiia Teesalu
190. Tiina Kirsimägi
191. Tiina Must
192. Tiiu Allikvee
193. Tiiu Märtson
194. Tõnis Örd
195. Tõnu Meidla
196. Tõnu Rüütel
197. Toomas Arike
198. Toomas Karu - auliige
199. Toomas Liivamägi - juhatuse liige
200. Toomas Mäekala
201. Toomas Savi - auliige
202. Toomas Siigur
203. Ulla Meeri Petti
204. Üllar Kaljuste
205. Ülle Kirsimägi - auliige
206. Urmas Paidre
207. Urmas Tillisson
208. Veljo Ipits
209. Veronika Krjutškova
210. Vitali Petrov

Turniirid

19.02 - 31.07
Eesti Klubide Karikavõistlused 2022


06.05 - 09.09
Klubitennise kaptenid


10.05 - 01.09
Mitmekuine suvine turniir 2022 üksik- ja paarismängus
Mängud toimuvad 1.06.-1.09.2022. Võistlus toimub kõikides võistlusgruppides. Parimatele karikad ja auhinnad.


01.06 - 03.09
Goldtime mitmekuine segapaaristurniir
TATS-TATK

25.08 - 31.08
Ambitsioonikate Amatööride neljapäevak 2022
TATS-TATK

Uudised