Tel 503 2238
Väljakute broneerimine
Väljakute broneerimine
Tel   503 2238
E-R   8.00-23.00
L-P   8.00-22.00

Kahekuine turniir

Kõik tulemused siin

Üksikmäng

Naised II liiga

I koht: Kirsti Kuhi (6:3, 6:3)

II koht: Hiie Nõlvak

III koht: Kai Kiilmaa (6:4, 6:1, vastane Marian Kund)

 

Naised III liiga

I koht: Leone Kala (7:5, 6:0)

II koht: Kristi Hiiesalu

III koht: Tiina Kirsimägi (2:6, 7:6, 10:3,  vastane Janne Unt)

 

Naised IV liiga

I koht: Laura Lillsaar (6:3, 6:2)

II koht: Triin Kaasik

III koht: Merle Liivak (6:4, 6:4, vastane Leelo Saar)

 

Mehed I liiga

I koht: Kaspar Kokk (6:2, 7:5)

II koht: Marten Oliver Lemmats

III koht: Vitali Petrov (6:1, 6:2, vastane Rauno Parv)

 

Mehed II liiga

I koht: Ergo Mõttus (6:3, 6:3)

II koht: Vitali Petrov

III koht: Rene Hallemaa (3:6, 6:3, 6:1, vastane Ranno Treial)

 

Mehed III liiga

I koht: Rene Hallemaa (6:0, 6:1)

II koht: Jüri Pertmann

III koht: Tauri Sokk (6:1, 6:0, vastane Rome Sau)

 

Mehed IV liiga

I koht: Mait Käbin (6:4, 6:1)

II koht: Henri Parisalu

III koht: Rando Allilender (6:2, 2:6, 6:2, vastane Uno Ainsoo)

 

Paarismäng

Naised I liiga

I koht:

II koht:

III koht: Eva Mägi / Annemai Mutso (alistasid seisuga 7:6, 6:4 paari Annika Suun / Merli Aksen)

 

Naised II liiga

I koht: Nelli Sepp / Kai Uudeküll (6:2, 6:2)

II koht: Annika Suun / Kadiliina Kuusik

III koht: Eglit Allilender / Kärt Laarman (alistasid seisuga 6:2, 4:6, 10:5 paari Piret Pallo / Liisi Paloviir)

 

Naised III liiga

I koht: PIret Pallo / Liisi Paloviir (6:3, 7:6)

II koht: Ave Pettai / Kadiliina Kuusik

III koht: Merike Urm / Kristel Lusti (alistasid seisuga 6:3, 6:4 paari Agnes Luhakooder / Anu Marrandi)

 

Mehed II liiga

I koht: Ergo Mõttus / Toomas-Karl Reinoja (6:4, 6:2)

II koht: Rauno Parv / Allan Valgerist

III koht: Kalmer Lain / Andrus Pung (alistasid seisuga 4:6, 7:6, 7:6 paari Priit Saluri / Kuldar Lääne)

 

Mehed III liiga

I koht:

II koht:

III koht: Erkki Leego / Jüri Pertmann (alistasid seisuga 6:2, 6:2 paari Priit Hansson / Meelis Karro)