Tel 503 2238
Väljakute broneerimine
Väljakute broneerimine
Tel   503 2238
E-R   8.00-23.00
L-P   8.00-22.00

Goldtime mitmekuine segapaaristurniir

Mängutabelid tulemustega SIIN!

Alagrupi mängude tähtaeg 4. august 2020

 

Järgmised mängud:

E, 13.07 Toomel kell 18.00 Tiina-Jüri vs Mutsod (III)

T, 14.07 Toomel kell 13.00 Piret-Uno vs Eve-Mart (III)

K, 15.07 Toomel kell 19.30 Toomel Ülle-Jaan vs Kärt-Triin- Ain (I)

K, 22.07 Toomel kell 18.00 Pille-Riin-Mait vs Pungerid (III)

K, 22.07 Toomel kell 19.30 Pille-Riin-Mait vs Marina-Ivo (III)


Viimased mängitud mängud:

L, 11.07 Veerikul kell 11.00 Merlin-Henri vs Eva-Joonas (I) 6:3 4:6 [5:10]

L, 11.07 Käärikul kell 14.00 Grete-Taavi vs Eva-Joonas (I) 4:6 7:6(1) 6:2

Ülle-Jaan vs Anu-Rauno (I) 7:5 6:4

N, 09.07 Tähtveres Eve-Mart vs karmen-Taavi (III) 6:3 6:2

T, 07.07 kell 19.30 Toomel Anu-Rauno vs Ülle-Jaan (I)

T, 07.07 kell 20.00 Tähtveres Tiina-Jüri vs Eliisa-Timo (III) 6:1 6:3

Eva-Juss vs Kaasikud 6:3 6:3

Eva-Juss vs Reeli-Priit 6:7 6:2 [6:10]

E, 06.07 kell 20.00 Tähtveres Kai-Erkki vs Liisi-Indrek (II) 6:4 6:7(3) 6:2

P, 05.07 kell 12.00 Tähtveres Anu-Rauno vs Veera-Mauri (I) 6:3 6:0

K, 01.07 kell 18.00 Veerikul Tiina-Jüri vs Kadri-Taivo (III) 6:1 6:1

K, 01.07 kell 19.00 Veerikul Karmen-Taavi vs Johanna-Henri (III) 6:2 6:1

K, 01.07 kell 19.30 Toomel Annemai-Martin vs Riin-Rain (I) 6:1 6:1

T, 20.08 Kristi-Kalmer vs Karola-Tarmo (II) 7:5 6:4

T, 30.06 kell 19.30 Toomel Erkki ja Kai vs Ranno ja Anneli (II) 6:4 6:1

T, 30.06 kell 20.00 Allilenderid vs Liivamägid (II) 6:1 6:2

Viktoria-Kaspar vs Annika-Keijo (I) 6:3 6:2

Riin-Rain vs Annika-Keijo (I) 6:0 6:4

Liisa-Kuldar vs Ülle-Jaan (I) 6:0 6:1

P, 28.06 Kristel-Marek vs Monika-Ago (III) 7:5 3:6 [10:6]

L, 27.06 Annemai-Martin vs Annika-Keijo (I) 7:6(4) 6:0

E, 22.06 Grete-Taavi vs Kea-Toomas (I) 7:6(7) 6:2

E, 22.06 Eve-Priit vsMarina-Ivo (III) 6:3 7:6(4)

E, 22.06 kell 18.00 Toomel Taivi-Indrek ja Kadri-Taivo (III) 6:1 6:4

P, 21.06 Allilenderid vs Kaasikud 6:1 7:5 (II)

R, 19.06 Forseliusel Kirsti-Jaanus vs Anu-Toomas 4:6 6:2 [103] (II)

R, 19.06 Veera-Mauri vs Ülle-Jaan 6:3 6:3 (I)

R, 19.06 kell 10.00 Tähtveres Kristel-Marek ja Katrin-Peeter (III) 6:0 6:0

K, 17.06 Viktoria-Kaspar vs Riin-Rain (I) 6:0 7:6(8)

K, 17.06 Tähtveres Eva-Juhan vs Eglit-Rando (II) 6:4 4:6 [10:3]

K, 17.06 kell 15.00 Tähtveres Kati-Mait vs Kristel-Rene (II) 6:3 6:1

K, 17.06 kell 16.00 Tähtveres Eve-Mart vs Johanna-Henri (III) 6:2 6:0

K, 17.06 kell 18.00 Toomel Tiina-Jüri vs Janne-Rene (III) 6:2 6:4

K, 17.06 kell 19.30 Toomel Kati-Mait vs Anu/Toomas (II) 6:0 6:0

T, 16.06 Nelli-Kudar vs Merilin-Rain (II) 6:2 6:3

T, 16.06 Nelli-Kuldar vs Talvi-Ergo (II) 7:6(2) 6:1

T, 16.06 kell 16.30 Toomel Piret-Ivar vs Monika-Ago (III) 6:3 6:3

T, 16.06 kell 19.30 Toomel Erkki ja Kai vs Tarmo ja Karola (II) 6:3 6:2

E, 15.06. kl. 13.30 Toomel Piret-Ivar vs. Ave-Mark (III) 5:7 4:6

E, 15.06 kell 18.00 Tähtveres Piret-Uno ja Merike-Gris (III) 1:6 2:6

E, 15.06 kell 19.30 Toomel Anneli ja Ranno vs Liisi ja Indrek (II) 3:6 7:5 [10:3]

E, 15.06 kell 20.30 Tähtveres Karmen-Taavi ja Siret-Hanno (III) 6:2 6:3

P, 14.06. Kristi-Kalmer vs. Liisi-Indrek (II) 3:6 7:6(4) [10:5]

P, 14.06. kl 10.00 Toomel Kristel-Marek vs. Ave-Mark (III) 6:2 7:6(4)

P, 14.06 kell 13.00 Tähtveres Monika-Ago ja Katrin-Peeter (III) 6:2 6:1

P, 14.06 kell 14.00 Toomel Timo ja Eliisa vs Taivi ja Indrek (III) 0:6 1:6

P, 14.06 kell 13 Tähtveres Evelin-Alan vs Kärt-Selen (II) 2:6 6:1 6:3

P, 14.06 kell 16 Toomel Evelin-Alan vs Talvi-Ergo (II) 2:6 2:6

P, 14.06 kell 16 Tähtveres Reeli-Priit vs Eglit-Rando (II) 4:6 3:6

R, 12.06 kell 13.30 Toomel Anneli/Ranno vs Karola/Tarmo (II) 7:5 6:4

R, 12.06 kell 17.00 Tähtveres Eva/Joonas vs Kea/Toomas (I) 6:7(5) 4:6

11.06 Sepp-Lääne vs Laarman-Elbe (II) 6:1 6:2

11.06 kell 18.00 Toomel Merlin/Henri vs Grete/Taavi (I) 6:4 3:6 [5:10]

11.06 kell 18.30 Veerikul Tiina-Jüri vs Jaanika-Erki (III) 7:5 6:0

10.06 kell 11.30 Tähtveres Kati/Mait vs Kirsti/Jaanus (II) 6:4 6:0

10.06 kell 15.30 Toomel Jaanika-Veiko vs Marina-Ivo (III) 5:7 6:7(5)

10.06 kell 15.30 Toomel Marko/Eve vs Mait/Pille-Riin (III) 6:4 6:3

10.06 kell 17.30 Tähtveres Priit/Eve vs Mait/Pille-Riin (III) 6:7(2) 4:6

10.06 kell 18.00 Toomel Jaanika-Veiko vs Tarmo-Kertu (III)

10.06 kell 18.00 Forseliusel Katrin-Peeter ja Mark-Ave (III) 0:6 0:6

10.06 kell 19.30 Toomel Anu-Rauno vs Kärt-Triin, Ain (I) 6:7(7) 4:6

09.06 Piret-Ivar ja Kristel-Marek (III) 6:3 6:1

09.06 kell 13.00 Toomel Piret/Uno vs Karmen/Taavi (III) 6:2 6:3

09.06 kell 18.30 Veerikul Mart/Eve vs Gris/Merike (III) 6:2 6:4

09.06 kell 19.30 Toomel Erkki ja Kai vs Ahti ja Piret (II) 6:3 6:3

08.06 kell 14.30 Tähtveres Nurme/ Vallask- Kaljuvee/ Kade (III) 7:5 0:6 [4:10]

07.06  Nelli/ Kuldar-Evelin/ Allan (II) 7:5 6:3

05.06 kell 19.00 Tähtveres Reeli/ Priit- Katrin/ Toomas (II) 6:3 6:4

05.06 Tähtveres Ave/ Toomas Karl vs Kristel/ Rene (II) 6:2 6:4

03.06 kell 19.00 Forseliusel Ago-Monika ja Mark-Ave (III) 3:6 2:6

03.06  kell 19.30 Toomel Kati-Mait vs Ave-Toomas Karl (II) 5:7 3:6

02.06 Liisa-Kuldar vs Anu-Rauno 7:5 6:1

02.06 kell 13.00 Toomel Siret/Hanno vs Piret/Uno 0:6 1:6

02.06 kell 19.30 Toomel Kai ja Erkki / Kristi ja Kalmer 6:4 7:5

02.06 kell 20.00 Tähtveres Janne-Rene / Elisa-Timo 6:4 6:0

 

Turniir kolmes tugevusgrupis (I, II ja III liiga)
auhinnafondiga 2700€

Turniiri kestvus: 25. mai 2020 kuni 6. september 2020
Peakohtunik: Jüri Pertmann (jyri@geostation.ee, 56469955)
Osalustasu: 30€/mängija

Finaalmängud toimuvad 6. septembril 2020 Toomel.
Tugevusgruppi kuuluvuse otsustavad korraldajad liigatennise edetabeli ja mängija reaalse mängutaseme põhjal.

Reglement:
1. Mängijad lepivad omavahel kokku mänguaja, koha, pallid ning selle eest tasumise. Soovituslik mänguaeg 1,5 tundi.
Turniiri ametlik väljak on Toomeoru 1. väljak. Kõigil mängijatel on võimalus broneerida mänguaeg nimetatud väljakul kolmapäeval kell 18-19.30 või 19.30-21.00.
Broneeringu saab teha läbi peakohtuniku, kes otsustab mänguõiguse sõltuvalt turniiritabeli seisust ja üldjuhul lähtub põhimõttest: "kes ees, see mees".
Mänguaja maksumus on 6,75€ (1.5 tundi), mille eest saadetakse mängijale arve.

2. Mängijad lepivad kokku mängu formaadi. Kui kokkuleppele ei jõuta, siis mängitakse 2 setti seisult 0:0 ja otsustav sett tie-break 10-ni.

3. Mängud tuleb ära pidada ajakava alusel. Ajakava mittetäitmisel märgitakse hilinenud mängijatele loobumiskaotus. Loobumiskaotusega play-offi ei pääse. Surnud ringi korral võetakse aluseks ITF-i reeglid.

4. Võitja teatab tulemuse: jyri@geostation.ee